Už budúci týždeň 23. septembra privíta Lesopark Chrasť desiatky nadšencov amatérskeho prekážkového behu pod názvom „Žilinské blatíčko“. Na odvážlivcov čaká viac ako 7 kilometrov dlhá trasa, pozdĺž ktorej sa nachádza cez 20 prekážok.

Pretekať sa bude za každého počasia (s výnimkou extrémne nepriaznivého) a vo viacerých kategóriach. Sily si zmerajú jednotlivci v rámci individuálnych pretekov (muži aj ženy), štvorčlenné tímy, ale aj dvojice. Na svoje si prídu aj malí súťažiaci, pre ktorých je pripravený 1- kilometrový detský beh.

Foto: Marek Jančúch

Víťazmi sa stanú prví traja prví muži a ženy v absolútnom poradí, ako aj prvé tri najlepšie mužské a ženské tímy. Pre každého pretekára, ktorý dôjde do cieľa je pripravená medaila a občerstvenie.

Novinky na Žilinskom blatíčku 2017

ČO JE V TOMTO ROKU NOVÉ?- nový úsek trate- nové prekážky- nová súťažná kategória (súťaž 4-členných tímov)- vyhlasovanie výsledkov aj pre jednotlivé vekové kategórie (15-29, 30-39,40-49, 50+)- opačný smer behu- nové tričká- tombola na mieste- aktivity pre deti a súťaže pre dospelých v zázemí pretekovČO DOBRÉ OSTÁVA?- nápaditá trať s množstvom prekážok- individuálne preteky, výzva dvojíc, bezplatný detský beh- nízke štartovné- teplé jedlo po pretekoch v cene štartovného- pivo alebo kofola v cene štartovného- bezplatné parkovanie- bezplatná úschovňa- čaj a voda počas celých pretekov v cene štartovného- hodnotné ceny pre víťazovČím to ešte môžeme vylepšiť? 🙂

Posted by Žilinské blatíčko on 10. september 2017

Prezentácia sa uskutoční v areáli detského ihriska v lesoparku od 8:00. Odporúča sa prísť na prezentáciu minimálne 1,5 hodiny pred štartom vlny, v ktorej budete súťažiť. Pri prezentácií je potrebné podpísať reverz, pričom účastníci mladší ako 18 rokov musia byť v sprievode zákonného zástupcu.

Organizátori podujatia Žilinské blatíčko 2017 sa tešia na Vašu účasť!

Prihlásiť sa môžete na: blaticko.sk/obchod/
Viac o podujatí nájdete v prílohe a na: blaticko.sk

Fotogaléria

Mohlo by vás zaujímať